Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plan lekcji klasa I 2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8:00-8:45

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

2

8:55-9:40

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

3

9:50-10:35

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Religia

Edu. wczesn.

4

10:45-11:30

J. ang.

Edu. wczesn.

Religia

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

5

11:40-12:25

Edu. wczesn.

 

J. ang.

 

 

 

 

 

 

 

Plan lekcji klasa II  2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8.00-8:45

Religia

Edu.wczesn

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

J. ang.

2

8:55-9:40

Edu.wczesn

Edu.wczesn

Edu.wczesn.

Edu.wczesn

Edu.wczesn

3

9:50-10:35

Edu. wczesn.

Edu.wczesn

Edu. wczesn.

Edu.wczesn

Edu.wczesn

4

10:45-11:30

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu. wczesn.

Edu.wczesn

Edu. wczesn.

5

11:40-12:25

J. niem.

 

Religia

J. niem.

-

 

 

 

 

Plan lekcji klasa III  2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8-8:45

Edu.wczesn.

Edu. wczesn.

Edu.wczesn.

Edu. wczesn.

Edu.wczesn

2

8:55-9:40

Edu. wczesn.

Edu.wczesn.

Edu.wczesn.

Religia

Edu.wczesn

3

9:50-10:35

Edu. wczesn.

Edu.wczesn.

Edu. wczesn.

Edu.wczesn

Edu.wczesn

4

10:45-11:30

J. niem.

Religia

J. ang.

Edu.wczesn

Edu. wczesn.

5

11:40-12:25

 

 

J. niemiecki

Edu. wczesn.

 

6

12:35-13:20

 

 

 

Edu. wczesn.

 

 

 

 

Plan lekcji klasa IV  2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8-8:45

J. niem.

J. polski

Matematyka

J.niemiecki

Informatyka

2

8:55-9:40

Matematyka

Przyroda

Religia

Matematyka

Technika

3

9:50-10:35

w-f

Matematyka

w-f

J. polski

Godz. do dysp

4

10:45-11:30

J. polski

w-f

J. niem.

W-f

J. polski

5

11:40-12:25

Przyroda

Plastyka

J. polski

Muzyka

 

6

12:35-13:20

 

Historia

Religia

J. ang.

-

-

7

13:25-14:10

WDŻ

 

-

-

-

             

 

 

 

 

 

Plan lekcji klasa V  2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

Matematyka

w-f

Religia

Religia

J.niem.

2.

J. polski

J. polski

J. niem.

w-f

w-f

3.

Informatyka

Historia

Matematyka

Muzyka

J. polski

4.

w-f

Matematyka

Historia

J. polski

Godz.do dysp.

5.

J. ang.

Biologia

Geografia

Matematyka

-

6.

Plastyka

J. niem.

J. polski

Technika

-

7.

-

 

 

-

-

 

 

 

 

Plan lekcji klasa VI A 2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Historia

Historia

J. ang.

Technika

J. polski

2

Informatyka

w-f

Geografia

Matematyka

Godz. do dysp.

3

J. polski

J. polski

Religia

Religia

w-f

4

Matematyka

Matematyka

J. polski

J. niem.

J. niem.

5

Plastyka

j. angielski

Matematyka

J. polski

 

6.

w-f

Biologia

W-f

Muzyka

-

7.

  J. niem.

-

WDŻ

 

 

Plan lekcji klasa VI B 2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Geografia

J. niemiecki

J. polski

w-f

J. polski

2

w-f

Matematyka

Matematyka

J. niem.

Godz. do dysp.

3

J. niem.

Muzyka

Historia

J. polski

Informatyka

4

J. polski

J. polski

Religia

Matematyka

w-f

5

Historia

W-f

Plastyka

Religia

Technika

6.

Matematyka

J. angielski

Biologia

-

-

7.

J. angielski

 

-

-

-

 

Plan lekcji klasa VII 2020/2021

 

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

J. polski

Matematyka

Geografia

Fizyka

Historia

2

J. polski

Fizyka

Religia

Religia

Informatyka / J. niem.

3

Historia

w-f / Informatyka

J. ang./ J. niem

Matematyka

J. polski

4

Matematyka

J. niem. /J. ang.

W-f / w-f

Muzyka

Matematyka

5

Chemia

J. polski

W-f / w-f

Plastyka

Godz. do dysp.

6.

J. ang./J.niem.

Geografia

J. polski

J. niem./ w-f

w-f / J. ang.

7.

J. niem./ w-f

Biologia

Biologia

Chemia

-

8.

WDŻ

-

 

-

-

 

Plan lekcji klasa VIII 2020/2021

Lp.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

J. polski

Fizyka

Informatyka

Matematyka

Matematyka

2

J. niem.

Wos

Historia

Fizyka

J. polski

3

Matematyka

J. niem.

J. polski

J. niem.

Matematyka

4

Historia

J. polski

Geografia

Religia

J. ang.

5

w-f

Matematyka

Biologia

w-f

w-f

6.

Chemia

w-f

Religia

WOS

Godz. do dysp.

7.

Chemia

J. ang.

EDB

J. polski

-

8.

Doradztwo zawodowe

-

 

-

-

 

Odwozy szkolne:

Poniedziałek - czwartek:

12.30 - Gimbus wszystkie kierunki

13.20 - Bukowiec, Prosna

14.10 - wszystkie kierunki (oprócz Prosny)

15.00 - Prosna (wtorki, środy)

Piątek:

11.45 - Bukowiec, Prosna

13.20 - wszystkie kierunki

Dowozy do szkoły:

7.00 - Nowa Wieś Wyszyńska

7.05 - Jancówka

7.15 - Wyszynki

7.30 - Bukowiec 

7.45 - Prosna

7.00 - Grabówka