Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informujemy, że w szkole odbędzie się jeszcze jedna zbiórka kasztanów. Kasztany przyjmowane będą dnia 10 października 2018 r.

28 września w szkołach i placówkach oświatowych na całym świecie obchodzono VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Również nasza szkoła włączyła się do tej akcji. Przez cały tydzień utrwalaliśmy mnożenie biorąc udział w zabawie „Hasło dnia”. Na korytarzu szkolnym pojawił się „kącik tabliczki mnożenia”, w którym uczniowie mogli rozwiązywać łamigłówki związane z mnożeniem i dzieleniem. Zapamiętanie iloczynów sprawiających największe trudności miała również ułatwić gazetka ścienna z rymowankami, stworzonymi przez uczniów. Dzieci ćwiczyły tabliczkę również na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego.

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września to wielkie święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Zostało  zapoczątkowane przez książkę Petera H. Reynoldsa pod tytułem "Kropka". Jest to pięknie zilustrowana historia dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości, jednak dzięki mądrej nauczycielce odkrywa w sobie talent i odwagę. Nasza szkoła już drugi raz włączyła się w obchody tego święta.

8 czerwca, z inicjatywy pani Magdaleny Geisler, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Była to największa akcja czytelnicza zorganizowana przez redakcję miesięcznika Biblioteka w szkole, wspólnie z ponad 2000 bibliotek. Dokładnie o godzinie 10.00 uczniowie z całej Polski czytali książki. Wydarzenie to zostało uwiecznione na zdjęciach. Dzięki pomysłowości pani bibliotekarki, życzliwości Państwa Agnieszki i Daniela Sell oraz pomocy Pana Jana Kubackiego, właściciela Muzeum Motoryzacji, odnieśliśmy ogromny sukces.

W piątek naszą szkołę odwiedził Zespół Pieśni i Tańca, czyli artyści z biura koncertowego Kulturka. Mieliśmy okazję obejrzeć najciekawsze tańce ludowe z całego świata, kolorowe stroje tancerzy, poznać dawne obyczaje. Niektórzy uczniowie dali się porwać folkowej mocy i zatańczyli razem z naszymi gośćmi.  

Dnia 13 września 2018 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbędzie się zebranie z rodzicami. Serdecznie zapraszamy. 

Uwaga! Zebranie rodziców uczniów klasy VI odbędzie się 18 września 2018 r. o godzinie 16.00.

Dnia 10 września 2018 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach odbędzie się zebranie rodziców wchodzących w skład Rady Rodziców oraz przedstawicieli poszczególnych klas. Tematem spotkania będzie sprawozdanie finansowe za rok szkolny 2017/2018 oraz wybór firmy ubezpieczeniowej. Serdecznie zapraszamy!

3 września wyruszyliśmy w kolejny wspólny rejs.

29 września świętowaliśmy również Dzień Chłopaka. 

29 września w szkołach i placówkach oświatowych na całym świecie obchodzono VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Również nasza szkoła włączyła się do tej akcji. Dzieci przez cały tydzień powtarzały tabliczkę mnożenia: na lekcjach matematyki, w domach. Na korytarzu szkolnym zostały rozwieszone działania, które miały ułatwić naukę. W piątek uczniowie klas IV - VII przystąpili do  "tabliczkowych egzaminów" - osoby, które bezbłędnie napisały wszystkie działania, otrzymały tytuł eksperta. Następnie wszyscy rozwiązywali łamigłówki związane z mnożeniem i dzieleniem.

27 września odbył się pierwszy koncert muzyczny. Wraz z Artystami z biura koncertowego "Kulturka" udaliśmy się w podróż po największych miastach Polski. Razem z flisakami, płynąc Wisłą, zwiedziliśmy Kraków, Warszawę, Toruń. Poznaliśmy wiele ciekawostek, pieśni i melodii związanych z tymi miastami oraz zawód flisaka.

29 września 2017 r. bierzemy udział w akcji mającej na celu przypomnienie i utrwalenie tabliczki mnożenia. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów z klas IV - VII. Już teraz przygotowujemy się do  "tabliczkowych" egzaminów, które odbędą się w piątek.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce kasztanów i żołędzi. Koordynatorem akcji jest pani Karolina Binkowska.

I tura - do 29 września 2017 r. (każdy wtorek i piątek)

II tura - do 11 października 2017 r. (każdy wtorek i piątek)

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności,  zapoczątkowała książka Petera H. Reynoldsa pod tytułem "Kropka". Tego dnia w naszej szkole każda klasa podejmowała wyzwania i wykonywała zadania związane z kropkami. 

Dnia 26 września 2017 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbędzie się zebranie Rady Rodziców oraz przedstawicieli klas.

15 września włączamy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Tego dnia odbywać się będą zajęcia , mające na celu pobudzenie kreatywności i pomysłowości uczniów. Dzieci przychodzą w strojach  w kropki.

Trenujemy jazdę rowerem - klasa V

Uczniowie z klasa V odbyli dnia 29 września br. wycieczkę dydaktyczną do MiasteczkaRuchu Drogowego w Pile.

Przedstawienie muzyczne pt. "Opowieści śpiewnej treści"

Dnia 29 września 2015 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach rozpoczęliśmy przygodę z Artystycznym Koglem Moglem. Tego dnia artyści zaprezentowali przedstawienie muzyczne „Opowieści śpiewnej treści" zainspirowane bajką muzyczną „Król Bul" według tekstu autorstwa Katarzyny Lengren.

Wykaz zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2015/2016

Konkursy w roku szkolnym 2015/2016

1 02

Uwaga!

Dnia 22 września 2015 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbędzie się zebranie z rodzicami.

Bezpiecznie na drodze

Dnia 8 września 2015 r. dzieci z klas I brały udział w  spotkaniu z dzielnicowym sierż. szt. Mariuszem Świętkiem. 

UWAGA!

Informuję, że w dniach 7.09.2015 r. – 18.09.2015 r. w Szkole Podstawowej
w Wyszynach zostanie przeprowadzona ewaluacja całościowa. Ewaluację przeprowadzą wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Delegatura w Pile.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 roku w Szkole Podstawowej w Wyszynach zabrzmiał pierwszy w roku szkolnym 2015/2016 dzwonek. Dyrektor szkoły - pani Donata Kędzierska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych rodziców, nauczycieli oraz uczniów.

Próbny sprawdzian klasy VI

Dnia 30 września 2014 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Wyszynach przystąpili do pierwszego w roku szkolnym 2014/2015 próbnego sprawdzianu szóstoklasisty.

Sukces uczniów w konkursie plastycznym dla szkół "Warto pomagać"

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości.

Ognisko klasowe

25 września 2014 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Wyszynach wraz z wychowawczynia - panią Magdaleną Thom obchodzili dzień pieczonego ziemniaka.

Rekolekcje szkolne

W dniach 25 - 26 września 2014 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach przeżywali coroczne rekolekcje.

Spotkania z ciekawymi ludźmi

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach spotkali się z Olegiem Dowgalem - ukraińskim muzykiem, wirtuozem skrzypiec, fletni Pana oraz innych tradycyjnych instrumentów.

Rekolekcje szkolne

W dniach 25 - 26 września w Szkole  Podstawowej w Wyszynach odbędą się rekolekcje szkolne.

Plan rekolekcji:

8.15 - 9.15 - nauka rekolekcyjna w kościele parafialnym (klasy I - VI)

9.25 - 9.45 - przerwa śniadaniowa

9.45 - 11.00 - zajęcia w szkole z wychowawcami (klasy I - VI)

11.00 - rozpoczęcie odwozów

Inauguracja Roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku w Szkole Podstawowej w Wyszynach miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrektor szkoły - pani Donata Kędzierska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów.

Szkoła Podstawowa w Wyszynach bierze udział w projekcie edukacyjnym:

1 września w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Informujemy, że dnia 13 września 2016 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbędzie się zebranie z rodzicami.

1. Zebranie ogólne - sala nr 10

2. Spotkania z wychowawcami

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"

zaprasza na I piknik rodzinny.

Współorganizatorami są Wyszyński Dom Kultury oraz Sołectwo Wyszyny.

„Za kasztany i żołędzie
wiedzy Ci przybędzie”

Drodzy uczniowie i rodzice!!!
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie organizowanym przez Lasy Państwowe
„Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”.

W piękny słoneczny dzień - 16 września kl. VI wraz z wychowawczynią wybrała się na rowerową wycieczkę na pobliskie wzniesienie Gontyniec.

Informujemy, że dzień 30 września 2016 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.

Dnia 28 września odbył się pierwszy koncert muzyczny. Dzisiejsze przedstawienie muzyczne nosiło tytuł „ Szaleństwa młodego Fryderyka”.