Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informujemy, że w szkole odbędzie się jeszcze jedna zbiórka kasztanów. Kasztany przyjmowane będą dnia 10 października 2018 r.

28 września w szkołach i placówkach oświatowych na całym świecie obchodzono VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Również nasza szkoła włączyła się do tej akcji. Przez cały tydzień utrwalaliśmy mnożenie biorąc udział w zabawie „Hasło dnia”. Na korytarzu szkolnym pojawił się „kącik tabliczki mnożenia”, w którym uczniowie mogli rozwiązywać łamigłówki związane z mnożeniem i dzieleniem. Zapamiętanie iloczynów sprawiających największe trudności miała również ułatwić gazetka ścienna z rymowankami, stworzonymi przez uczniów. Dzieci ćwiczyły tabliczkę również na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego.

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września to wielkie święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Zostało  zapoczątkowane przez książkę Petera H. Reynoldsa pod tytułem "Kropka". Jest to pięknie zilustrowana historia dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości, jednak dzięki mądrej nauczycielce odkrywa w sobie talent i odwagę. Nasza szkoła już drugi raz włączyła się w obchody tego święta.

8 czerwca, z inicjatywy pani Magdaleny Geisler, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Była to największa akcja czytelnicza zorganizowana przez redakcję miesięcznika Biblioteka w szkole, wspólnie z ponad 2000 bibliotek. Dokładnie o godzinie 10.00 uczniowie z całej Polski czytali książki. Wydarzenie to zostało uwiecznione na zdjęciach. Dzięki pomysłowości pani bibliotekarki, życzliwości Państwa Agnieszki i Daniela Sell oraz pomocy Pana Jana Kubackiego, właściciela Muzeum Motoryzacji, odnieśliśmy ogromny sukces.

W piątek naszą szkołę odwiedził Zespół Pieśni i Tańca, czyli artyści z biura koncertowego Kulturka. Mieliśmy okazję obejrzeć najciekawsze tańce ludowe z całego świata, kolorowe stroje tancerzy, poznać dawne obyczaje. Niektórzy uczniowie dali się porwać folkowej mocy i zatańczyli razem z naszymi gośćmi.  

Dnia 13 września 2018 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbędzie się zebranie z rodzicami. Serdecznie zapraszamy. 

Uwaga! Zebranie rodziców uczniów klasy VI odbędzie się 18 września 2018 r. o godzinie 16.00.

Dnia 10 września 2018 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach odbędzie się zebranie rodziców wchodzących w skład Rady Rodziców oraz przedstawicieli poszczególnych klas. Tematem spotkania będzie sprawozdanie finansowe za rok szkolny 2017/2018 oraz wybór firmy ubezpieczeniowej. Serdecznie zapraszamy!

3 września wyruszyliśmy w kolejny wspólny rejs.

29 września świętowaliśmy również Dzień Chłopaka. 

29 września w szkołach i placówkach oświatowych na całym świecie obchodzono VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Również nasza szkoła włączyła się do tej akcji. Dzieci przez cały tydzień powtarzały tabliczkę mnożenia: na lekcjach matematyki, w domach. Na korytarzu szkolnym zostały rozwieszone działania, które miały ułatwić naukę. W piątek uczniowie klas IV - VII przystąpili do  "tabliczkowych egzaminów" - osoby, które bezbłędnie napisały wszystkie działania, otrzymały tytuł eksperta. Następnie wszyscy rozwiązywali łamigłówki związane z mnożeniem i dzieleniem.

27 września odbył się pierwszy koncert muzyczny. Wraz z Artystami z biura koncertowego "Kulturka" udaliśmy się w podróż po największych miastach Polski. Razem z flisakami, płynąc Wisłą, zwiedziliśmy Kraków, Warszawę, Toruń. Poznaliśmy wiele ciekawostek, pieśni i melodii związanych z tymi miastami oraz zawód flisaka.

29 września 2017 r. bierzemy udział w akcji mającej na celu przypomnienie i utrwalenie tabliczki mnożenia. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów z klas IV - VII. Już teraz przygotowujemy się do  "tabliczkowych" egzaminów, które odbędą się w piątek.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce kasztanów i żołędzi. Koordynatorem akcji jest pani Karolina Binkowska.

I tura - do 29 września 2017 r. (każdy wtorek i piątek)

II tura - do 11 października 2017 r. (każdy wtorek i piątek)

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności,  zapoczątkowała książka Petera H. Reynoldsa pod tytułem "Kropka". Tego dnia w naszej szkole każda klasa podejmowała wyzwania i wykonywała zadania związane z kropkami. 

Dnia 26 września 2017 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbędzie się zebranie Rady Rodziców oraz przedstawicieli klas.

15 września włączamy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Tego dnia odbywać się będą zajęcia , mające na celu pobudzenie kreatywności i pomysłowości uczniów. Dzieci przychodzą w strojach  w kropki.

Dnia 28 września odbył się pierwszy koncert muzyczny. Dzisiejsze przedstawienie muzyczne nosiło tytuł „ Szaleństwa młodego Fryderyka”.

Informujemy, że dzień 30 września 2016 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.

W piękny słoneczny dzień - 16 września kl. VI wraz z wychowawczynią wybrała się na rowerową wycieczkę na pobliskie wzniesienie Gontyniec.

„Za kasztany i żołędzie
wiedzy Ci przybędzie”

Drodzy uczniowie i rodzice!!!
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie organizowanym przez Lasy Państwowe
„Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”.

Stowarzyszenie "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"

zaprasza na I piknik rodzinny.

Współorganizatorami są Wyszyński Dom Kultury oraz Sołectwo Wyszyny.

Informujemy, że dnia 13 września 2016 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbędzie się zebranie z rodzicami.

1. Zebranie ogólne - sala nr 10

2. Spotkania z wychowawcami

Serdecznie zapraszamy!

1 września w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Trenujemy jazdę rowerem - klasa V

Uczniowie z klasa V odbyli dnia 29 września br. wycieczkę dydaktyczną do MiasteczkaRuchu Drogowego w Pile.

Przedstawienie muzyczne pt. "Opowieści śpiewnej treści"

Dnia 29 września 2015 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach rozpoczęliśmy przygodę z Artystycznym Koglem Moglem. Tego dnia artyści zaprezentowali przedstawienie muzyczne „Opowieści śpiewnej treści" zainspirowane bajką muzyczną „Król Bul" według tekstu autorstwa Katarzyny Lengren.

Wykaz zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2015/2016

Konkursy w roku szkolnym 2015/2016

1 02

Uwaga!

Dnia 22 września 2015 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbędzie się zebranie z rodzicami.

Bezpiecznie na drodze

Dnia 8 września 2015 r. dzieci z klas I brały udział w  spotkaniu z dzielnicowym sierż. szt. Mariuszem Świętkiem. 

UWAGA!

Informuję, że w dniach 7.09.2015 r. – 18.09.2015 r. w Szkole Podstawowej
w Wyszynach zostanie przeprowadzona ewaluacja całościowa. Ewaluację przeprowadzą wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Delegatura w Pile.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 roku w Szkole Podstawowej w Wyszynach zabrzmiał pierwszy w roku szkolnym 2015/2016 dzwonek. Dyrektor szkoły - pani Donata Kędzierska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych rodziców, nauczycieli oraz uczniów.

Próbny sprawdzian klasy VI

Dnia 30 września 2014 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Wyszynach przystąpili do pierwszego w roku szkolnym 2014/2015 próbnego sprawdzianu szóstoklasisty.

Ognisko klasowe

25 września 2014 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Wyszynach wraz z wychowawczynia - panią Magdaleną Thom obchodzili dzień pieczonego ziemniaka.

Sukces uczniów w konkursie plastycznym dla szkół "Warto pomagać"

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości.

Rekolekcje szkolne

W dniach 25 - 26 września 2014 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach przeżywali coroczne rekolekcje.

Spotkania z ciekawymi ludźmi

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach spotkali się z Olegiem Dowgalem - ukraińskim muzykiem, wirtuozem skrzypiec, fletni Pana oraz innych tradycyjnych instrumentów.

Rekolekcje szkolne

W dniach 25 - 26 września w Szkole  Podstawowej w Wyszynach odbędą się rekolekcje szkolne.

Plan rekolekcji:

8.15 - 9.15 - nauka rekolekcyjna w kościele parafialnym (klasy I - VI)

9.25 - 9.45 - przerwa śniadaniowa

9.45 - 11.00 - zajęcia w szkole z wychowawcami (klasy I - VI)

11.00 - rozpoczęcie odwozów

Inauguracja Roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku w Szkole Podstawowej w Wyszynach miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrektor szkoły - pani Donata Kędzierska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów.

Szkoła Podstawowa w Wyszynach bierze udział w projekcie edukacyjnym: