Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Serdecznie zapraszamy

na przedstawienie bożonarodzeniowe  

w wykonaniu uczniów klas II, V i VII,

które odbędzie się dnia 3 stycznia 2019 r. o godzinie 17.30

 w Domu Kultury w Wyszynach

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie 
Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach

W grudniu podsumowano akcję organizowaną przez Lasy  Państwowe  - Nadleśnictwo Podanin "Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci Przybędzie ". Jest nam niezmiernie miło, bo w tym roku zajęliśmy zaszczytne 2 miejsce Z ilością 8757 kg!!!. Z roku na rok wzrasta ilość zbieranych przez dzieci naszej szkoły kasztanów i żołędzi, co niezmiernie cieszy i za co jesteśmy bardzo wdzięczni. W tym roku ponad 60 uczniów naszej szkoły wzięło udział w akcji. Najwyższy wynik i nagrodę główną  otrzymał uczeń Maksymilian Pilarski, który zebrał 2000 kg.

Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy bardziej otwieramy się na innych ludzi, to czas dobroci i miłości. Uczniowie naszej szkoły połączyli  tym razem siły aby pomóc osobom starszym, tym najbardziej potrzebującym oraz niepełnosprawnym. Wzięliśmy udział w kilku akcjach m.in. Paka dla Starszaka, Podziel się na Święta. Obdarowani otrzymali  m.in. produkty spożywcze, artykuły chemiczne, kosmetyki, ciepłe koce ale chyba to co najważniejsze otrzymali również uwagę drugiego człowieka. Wzięliśmy również udział w akcji fundacji Sursum Corda, wspierając osoby niepełnosprawne. Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i  Wam drodzy Rodzice - to Wasza zasługa, że zebraliśmy tak dużo darów. 

Jasełka - widowisko o Bożym Narodzeniu, wpisane w polską tradycję, corocznie wystawiane także w naszej szkole, w tym roku przybrało formę przedstawienia bożonarodzeniowego i stało się dla nas bodźcem do refleksji nad istotą Świąt Bożego Narodzenia,  istotą człowieka, do zadumy nad tajemnicą narodzin Króla. Uczniowie z klas: II, V i VII dołożyli wielu starań aby nas wszystkich wprowadzić w świąteczną atmosferę. Za ogromny trud włożony w reżyserię i inscenizację dziękujemy pani Magdalenie Geisler, pani Magdalenie Thom, pani Jolancie Musiał oraz uczniom, którzy brali udział w apelu. Szczególne podziękowania kierujemy również do pani Agnieszki Sell oraz wszystkich rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu strojów. 

21 grudnia w świątecznej atmosferze podzieliliśmy się opłatkiem - odbyły się wigilie klasowe. 

Autorki: Oliwia Kołosowska i Natalia Grochowalska

14grudnia naszą szkołę odwiedziła pani nadkom. Elżbieta Żulewska z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży. Policjantka spotkała się z uczniami wszystkich klas, z którymi rozmawiała na temat bezpiecznych ferii, spędzania czasu wolnego zimą i zagrożeń związanych z nieprzemyślanymi zabawami. Pani E. Żulewska poruszyła również temat przemocy fizycznej i słownej, cyberprzemocy, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Zajęcia z panią policjantką były bardzo pouczające i podobały się nam. Oczekujemy więcej takich spotkań!

Z okazji nadchodzących Świąt
składamy serdeczne życzenia:
radosnych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła
Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęścia i sukcesów w Nowym Roku.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy
Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach

21 grudnia - organizacja dnia:

8.10 - przedstawienie bożonarodzeniowe w Domu Kultury

9.00 - powrót do szkoły, wigilie klasowe

10.30 - rozpoczęcie odwozów (I odwóz - Prosna)

Dzieci przychodzą bez plecaków, odświętnie ubrane.

Rozpoczyna się świąteczna przerwa. Do szkoły wracamy 2 stycznia.

 

Informujemy, że zebrania z rodzicami uczniów klas I - VIII odbędą się 18 grudnia 2018 r. (wtorek) o godzinie 16.00. 

Autorki: Klaudia Szymańska i Daniela Łukaszewska

W czwartkowe popołudnie klasy Va i Vb z wychowawcami, spotkały się na wspólnym seansie filmowym. Oglądaliśmy film pt. "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy", który związany był tematycznie z omawianymi na lekcjach języka polskiego mitami. Podczas oglądania zajadaliśmy pizzę. Spotkanie udało się nam fantastycznie, liczymy na więcej!!!

Autorki: Daniela Łukaszewska i Kinga Walaszczyk (klasa VA)

W piątek 7 grudnia wraz z uczniami ze szkoły specjalnej z Chodzieży dekorowaliśmy świąteczne pierniki. Wszystkie klasy przyniosły mnóstwo kolorowych pisaków, lukry, posypki oraz pierniki własnego wypieku. W kuchni robiliśmy też własny lukier. Wszyscy pracowaliśmy z wielkim zaangażowaniem i byliśmy bardzo zadowoleni z efektów. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę świąteczną. Czas spędzony z dziećmi ze szkoły specjalnej był dla nas wspaniałą nauką. Okazało się, że jesteśmy tacy sami: lubimy się bawić, śmiać, mamy poczucie humoru. Dziękujemy pani pedagog Karolinie Binkowskiej, dzięki której to spotkanie odbyło się.

Autorki: Klaudia Szymańska i Oliwia Kołosowska kl. VA

W środę 5 grudnia spotkaliśmy się z Panem Piotrem Kowalczykiem, podróżnikiem, przewodnikiem, fotografem i dziennikarzem. Podróżnik opowiadał nam o zwyczajach i kulturze ludzi zamieszkujących różne rejony świata, a szczególnie Azję i Afrykę. „Poznaliśmy” rodzinę indyjską, która poluje na  tarantule i przygotowuje z nich posiłki, plemiona, które z głów nietoperzy wytwarzają leki. Dowiedzieliśmy się również jak można zaplanować podróż do różnych miejsc. To spotkanie bardzo nam się podobało. Mamy nadzieję, że Pan Piotr Kowalczyk jeszcze nas odwiedzi.

Odwozy rozpoczną się o godzinie 13.25 (przeniesione z godziny 14.10).

Klasa VA kończy lekcje o godzinie 11.30.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Zapraszamy do udziału w akcji pomocy dla osób starszych. Organizujemy w szkole zbiórkę produktów spożywczych długoterminowych oraz artykułów chemicznych i kosmetyków. Czas trwania akcji od 3 grudnia do 7 grudnia. Będzie nam miło, jeśli przyłączycie się Państwo do akcji.

Czując atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, organizujemy w szkole dekorowanie świątecznych pierników. Prosimy o przyniesienie pierników i produktów do ich dekoracji w piątek 7 grudnia. Wspólnie z nami w dekoracji uczestniczyć będą dzieci ze szkoły specjalnej w Chodzieży. 

Autorki : Weronika Grzelak, Matylda Ślęzak (kl. VI)

Dnia 14 grudnia uczniowie z klas V, VI i VII wyjechali do Chodzieskiego Domu Kultury na spektakl pt. "W tajemniczym ogrodzie". Przed wejściem na salę teatralną panie nauczycielki przypomniały nam zasady zachowania się w teatrze. Przedstawienie opowiadało o losach Mary, dziewczynki, która odnalazła tytułowy ogród. Na kilka chwil znaleźliśmy się w innym świecie, muzyka oraz gra aktorska zapierały dech w piersiach. Do domów wróciliśmy pełni wrażeń.

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku
pełnego sukcesów i spełnienia marzeń
życzą
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach

W piątek 22 grudnia obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu klasy II oraz uczniów z klas IV, V, VI i VII, przygotowanych pod czujnym okiem pani Anny Duszki oraz pani Doroty Jelińskiej. Następnie odbyły się wigilie klasowe.

Uczniowie klas I - VII wraz z wychowawcami przygotowali świąteczne piosenki i zaprezentowali się na scenie Domu Kultury w Wyszynach.

W dniu 19 grudnia br. kilkoro uczniów naszej Szkoły wraz z opiekunami wybrało się do Domu Dziecka w Szamocinie, aby wręczyć jego wychowankom upominki  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Podarunki zebrane zostały w ramach akcji „Zbiórka upominków dla Dzieci z Domu Dziecka w Szamocinie” zorganizowanej w naszej Szkole z inicjatywy p. Joanny Polcyn. Dziękujemy wszystkim Uczniom naszej Szkoły oraz ich Rodzicom za wsparcie naszej akcji i za wszelką pomoc. Dzięki Wam mogliśmy sprawić radość i zobaczyć uśmiech na twarzach Dzieci. 

Organizacja dnia 22 grudnia 2017 r.

- 8.00 - Jasełka
- 9.00 - wigilie klasowe
- 10.40 - rozpoczęcie odwozów

Do szkoły wracamy dnia 2 stycznia 2018 r.

Piątkowe popołudnie uczniowie klas IV wraz z wychowawcami spędzili w bardzo miłej atmosferze, czytając książki o tematyce bożonarodzeniowej i oglądając film animowany pt. Strażnicy marzeń. Odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Popołudnie z książką".

Braliśmy udział w akcji „Opatrunek na ratunek”, której organizatorem jest Fundacja Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio". Zebrane środki opatrunkowe wysłane zostaną do szpitali misyjnych w Afryce. Akcję organizowały w naszej szkole pani Magdalena Geisler oraz pani Alicja Kępka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji!!!

Samorząd Szkolny ogłosił konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Oto efekty pracy naszych uczniów i ich rodziców.

W piątek uczniowie naszej szkoły spotkali się z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo dzieci podczas zabaw zimowych w czasie przerwy świątecznej.

Dnia 18 grudnia 2017 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas IV - VII. Wywiadówki rozpoczną się o godzinie 16.00. Wcześniej sprzedawane będą ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców. 

6 grudnia lekcje odbywały się w bardzo świątecznej atmosferze, w klasach pojawiły się choinki a podczas przerw z głośników płynęła świąteczna muzyka. Uczniowie otrzymali upominki od Rady Rodziców. 

W piątek w naszej szkole odbyło się wspólne pieczenie pierników. Miało ono na celu integrację społeczności szkolnej. Akcja nawiązuje również do Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych obchodzonego w grudniu oraz Dnia Wolontariusza. W spotkaniu wziął udział Daniel - chłopiec, na rehabilitację którego od 1,5 roku zbieramy nakrętki. Wspólnie z mamą, ciocią i bratem piekł i dekorował  pierniki. Na koniec został obdarowany piernikami zrobionymi przez dzieci specjalnie dla niego. Opiekunami były panie Dorota Jelińska, Magdalena Olczak, Karolina Binkowska.

Andrzejki w klasie V.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,

Pracownicy oraz Uczniowie

Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach

W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas jasełka w wykonaniu klas II b i III a oraz dziewczynek z klasy V, przygotowane pod czujnym okiem pani Magdaleny Geisler i pani Joanny Polcyn.

Dnia 22 grudnia wszystkie klasy organizowały świąteczne spotkania – wigilie klasowe. W tym uroczystym dniu uczniowie przyszli do szkoły w odświętnych strojach. Wszyscy poczuli podniosłą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy, były również prezenty i dużo radości z tego powodu.

Wspólne pieczenie pierników stało się jedną z tradycji naszej szkoły.

Organizacja zajęć dnia 22 grudnia 2016 r.

8.05 - Jasełka w Wyszyńskim Domu Kultury

9.00 - powrót do szkoły. Wigilie klasowe.

10.30 - rozpoczęcie odwozów (I odwóz - Prosna  oraz Grabówka, Niewiemko, II odwóz - pozostałe miejscowości)

Informujemy, że 13 stycznia 2017 r. odbędzie się konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia" przeznaczony dla uczniów klas III i IV.  Zapraszamy do udziału w zmaganiach konkursowych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do pani Magdaleny Geisler lub pani Izabeli Turostowskiej.

W naszej szkole od września działa koło szachowe. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu. Biorą w nich udział uczniowie klasy IV oraz raz w miesiącu uczniowie klas V – VI. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy i taktykę gry w szachy a także ukierunkowane są na własny sposób myślenia.

Uczniowie z klasy I wykonywali dzisiaj ozdoby świąteczne - powstały przepiękne świąteczne wianuszki.

Dnia 19 grudnia 2016 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas IV - VI.

16.00 - spotkanie z rodzicami uczniów klasy VI

16.30 - zebrania z wychowawcami poszczególnych klas.

W ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi, naszą szkołę odwiedził oficer marynarki handlowej. Pan opowiedział nam na czym polega praca nawigatora na statkach handlowych, ile miesięcy trwa jeden rejs, jakie niebezpieczeństwa i trudności napotyka w swojej pracy.

Dnia 8 grudnia zakończyliśmy w naszej szkole akcję Szlachetna Paczka. W tym roku pomagaliśmy blisko 60-letniej, samotnej, chorującej kobiecie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki! Zebrane rzeczy zostały spakowane. Finał SZLACHETNEJ PACZKI, czyli tzw. weekend cudów, przypada 10-11 grudnia. Paczki zostaną dostarczone do magazynów, a następnie przekazane potrzebującym.

Chociaż za oknami brakuje śniegu w naszej szkole zagościł już świąteczny nastrój. Z samego rana czniowie otrzymali upominiki ufundowane przez Radę Rodziców, a pani dyrektor złożyła wszystkim mikołajkowe życzenia.

Dnia 5 grudnia 2016 r. uczniowie klas I - II uczestniczyli w wycieczce do Nenufar Club w Kościanie.

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły uczniowie wezmą udział w międzynarodowym programie pod patronatem Komisji Europejskiej, mającego za zadanie pomoc w realizacji projektów szkolnych przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych. Udział uczniów naszej szkoły w tym programie zainicjowała pani Joanna Polcyn, nauczycielka języka angielskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

Drodzy Rodzice!!!
Przystąpiliśmy do akcji Szlachetna Paczka, pomagamy blisko 60-letniej, samotnej, chorującej kobiecie. Potrzebujemy : trwałe produkty żywnościowe oraz środki czystości. Jeżeli to możliwe również odzież: kurtkę zimową (rozmiar M), buty zimowe (rozmiar 36), kapcie domowe (rozmiar 36), mile wdziania torebka damska. Pamiętajmy, dobro wraca do nas zawsze. Zbiórka potrwa od piątku – 2 grudnia, do środy – 7 grudnia.

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych

i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

 odpoczynku od codziennego zabiegania, chwili zadumy

 oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów

 w nadchodzącym roku 2016

składają


                                                                                                  
                                                                                                                                                                                                                                                       Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie
                                                                                                    
                                                                                                                                                                                                                                                          Szkoły Podstawowej w Wyszynach

                                                                                                                                                                      

Dnia 22 grudnia obejrzeliśmy uwspółcześnione jasełka w wykonaniu uczniów klasy II b.

Dnia 22 grudnia 2015 r. zostały ogłoszone wyniki konkursów: Konkurs czytelniczy pt. "Warto przeczytać tę książkę" oraz konkurs pt. "List do Świętego Mikołaja"

21 grudnia w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbyły się zajęcia otwarte pt.  „Legenda św. Mikołaja”. Polegały one na wspólnym czytaniu książek o tematyce świątecznej. Wzięli w nich udział uczniowie z klas II i ich rodzice. Dzieci obejrzały prezentację dotyczącą św. Mikołaja, słuchały opowiadań i wierszy czytanych przez  zaproszonych rodziców oraz nauczyciela bibliotekarza, wspólnie śpiewały piosenki świąteczne.

8.00 - rozpoczęcie zajęć

8.30 - Jasełka w wykonaniu uczniów klasy II b

9.30 - wigilie klasowe

10.40 - rozpoczęcie odwozów

Pieczenie pierników odbyło się 15 grudnia. Dzień wcześniej uczniowie, pod czujnym okiem pani Doroty Jelińskiej,  przygotowali ciasto. Efektem „słodkiej pracy” były stosy pierników, którymi dzieci częstowały swoich bliskich oraz nauczycieli.  Zajęcia wprowadziły nas w magiczny, świąteczny czas. 

Wzorem lat poprzednich i w tym roku szkolnym przystąpiliśmy do  programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.  Wychowawcy klas I realizowali program poprzez prowadzenie zajęć dotyczących bezpieczeństwa na podstawie otrzymanych przez szkołę materiałów edukacyjnych. Tematyka lekcji dotyczyła sposobów unikania zagrożeń podczas drogi do szkoły, w szkole i w domu. Aby utrwalić wiadomości zdobyte podczas tych zajęć, dzieci rozwiązały Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Informujemy, że dnia 17 grudnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbędzie się zebranie z rodzicami.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z dziećmi do wspólnego pieczenia pierników, które odbędzie się dnia 15 grudnia (wtorek) w Szkole Podstawowej w Wyszynach. "Słodką pracę " rozpoczynamy o godzinie 14.00.

Od dnia 10 grudnia w Szkole Podstawowej w Wyszynach rozpoczęto akcję pomocy uczniowi naszej szkoły, Martinowi, który jest bardzo chory. Chłopiec cierpi na zanik mięśni, oddycha tylko przy pomocy respiratora. Prosimy o pomoc.

Informujemy, że w dniach 23.12.2015 r. oraz od 28.12.2015 r. do 31.12.2015r. w szkole nie ma zajęć dydaktycznych. W tych dniach odbywać się będą zajęcia opiekuńczo – wychowawcze. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci do piątku 17 grudnia 2015 r. u wychowawców klas lub dyrektora szkoły.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora szkoły Podstawowej w Wyszynach nr1/2015 z dnia 4 grudnia 2015 r., dzień 24 grudnia 2015 roku jest dniem wolnym od pracy za święto 26 grudnia 2015 roku, przypadające w dniu wolnym od pracy.

W naszej szkole okres przedświąteczny rozpoczęliśmy 7 grudnia. Na korytarzu szkolnym zapłonęła szkolna choinka, która została przystrojona bombkami własnoręcznie wykonanymi przez dzieci i ich rodziców podczas popołudniowych zajęć.

Dnia 3 grudnia uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami wspólnie wykonywali bombki, które teraz zdobią szkolną choinkę.


Dnia 26 listopada opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Magdalena Thom i pani Magdalena Dastych - Tomaszczyk ogłosiły wyniki Konkursu na najpiękniejszą kompozycję jesienną.

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, na której nie zabrakło atrakcji. Dzięki naszym szkolnym  didżejom bawiliśmy się przy największych, najbardziej lubianych przez dzieci przebojach. Uczniowie mieli również okazję dowiedzieć się co przyniesie im przyszłość. Wszystko to za sprawą wróżek z klas IV - VI, które wróżyły z czarodziejskiej kuli, kart tarota i innych magicznych przedmiotów. Frekwencja dopisała. Dyskoteka zakończyła się w dobrym i radosnym nastroju.

Dnia 25 listopada 2015 r. uczniowie klasy VI przystąpili do drugiego w roku szkolnym 2015/2016 próbnego sprawdzianu szóstoklasisty.

Nagrody w konkursie na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową rozdane...

Dna 19 grudnia 2014 r. opiekunowie Samorządu Szkolnego pani Magdalena Thom i i pani Joanna Polcyn nagrodziły uczniów, którzy licznie wzięli udział w konkursie świątecznym.

Wigilie klasowe

19 grudnia 2014 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbyły się Wigilie klasowe. Uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami zorganizowali spotkania, podczas których łamali się opłatkiem i składali sobie serdeczne świąteczne życzenia.

Święty czas Bożego Narodzenia

W świąteczny nastrój wprowadziły nas jasełka w wykonaniu uczniów kl. II i IV.
Dzieci barwnie przebrane, tańcząc i śpiewając, przedstawiły nam historię narodzin Bożego Syna.

Próbny sprawdzian klasy VI

Dnia 17 grudnia 2014 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Wyszynach przystąpili do trzeciego w roku szkolnym 2014/2015 próbnego sprawdzianu szóstoklasisty.

Organizacja pracy dnia 19 grudnia 2014 r.

8.15 - Jasełka

9.00 - wigilie klasowe

10.15 - rozpoczęcie odwozów

Zimowa przerwa świąteczna trwa od 22 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r.
Dodatkowe dni wolne 2 i 5 stycznia 2015 r.

Do szkoły wracamy 7 stycznia 2015 r. (środa)

Konkurs na najpiękniejszą bombkę

Samorząd Szkolny przy Szkole Postawowej w Wyszynach oglosił konkurs na najpiękniejszą bombkę świąteczną.

Wspólne pieczenie pierniczków

W czwartkowe popołudnie 11 grudnia w Szkole Podstawowej w Wyszynach dzieci własnoręcznie wyrabiały i ozdabiały pierniczki świąteczne, którymi później obdarowywały swoich rodziców  i nauczycieli.

Góra Grosza

Szkoła Podstawowa w Wyszynach brała udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza", która polegała na zbiórce drobnych monet.

INFORMACJA

Informuję, że w czasie zimowej przerwy świątecznej tj. w dniach 22, 23, 24, 29, 30, 31 grudnia oraz   2 i 5 stycznia możliwe jest zorganizowanie zajęć opiekuńczo – wychowawczych dla uczniów tut. Szkoły. Organizacja zajęć będzie zależała od zapotrzebowania rodziców na prowadzenie takiej formy opieki.Jeżeli Państwu zależy, by w tym czasie szkoła zapewniła dzieciom zajęcia opiekuńczo – wychowawcze proszę o zgłaszanie tego faktu wychowawcom klas do 17 grudnia 2014r.

Zapraszamy do wspólnego pieczenia pierników w Szkole Podstawowej w Wyszynach

Samorząd Szkolny i Koło misyjne zapraszają dzieci oraz rodziców na wspólne pieczenie pierników dnia 11 grudnia 2014 r. (czwartek) w godzinach 14.00 - 16.00.       

        1 02

Mikołajki klasowe i wspólne ubieranie choinki

Dnia 5 grudnia 2014 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach zapanował świateczny nastrój. Klasy I - VI  wraz z wychowawcami ubierały choinki, a naszą szkołę odwiedziły panie z Rady Rodziców, które w imieniu Św. Mikołaja obdarowały wszystkich łakociami.

"Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę"

Jak co roku w okresie przedświątecznym uczniowie klas I-IV naszej szkoły wraz z wychowawczyniami wybrały się do kina. Dzieciom bardzo się podobał film animowany pt "7 krasnolódków ratuje Śpiącą królewnę".

Warsztaty rękodzielnicze

Kółko misyjne wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowało dnia 4 grudnia 2014r. zajęcia kompozycji stroików świątecznych.

Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze

Samorząd Szkolny i Koło misyjne zapraszają na warsztaty rękodzielnicze - tworzenie własnych kompozycji stroików świątecznych, które odbędą sie w Szkole Podstawowej w Wyszynach dnia  4 grudnia 2014 r. o godzinie 15.00

1 01

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2014/2015