Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/spwyszyny/domains/spwyszyny.budzyn.pl/public_html/images/5galeria/klasa5b.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/5galeria/klasa5b

klasa 5 b w kinie

Dnia 13 grudnia 2019 roku klasa 5b wraz z wychowawczynią udała się do kina Helios w Pile na seans filmowy pod tytułem ,,Młody renifer Alex". Ten interesujący i pouczający film o zwierzętach żyjących w śnieżnej Laponii, wprowadził nas w świąteczny nastrój. Wypatrując pierwszej gwiazdki, obserwujmy uważnie niebo, a może uda nam się dojrzeć na nim sanie Mikołaja zaprzężone w renifery z dalekiej Północy, a wśród nich również Alexa.

{gallery}5galeria/klasa5b{/gallery}