Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

warsztaty terapii zajęciowej - klasa VI w gębicach

Autorki: M. Sell, D. Piątkowska z klasy VI b

Dnia 15 listopada odwiedziliśmy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gębicach. Jest to placówka, która stwarza osobom niepełnosprawnym możliwość uczenia się, nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, przygotowania do pracy. Uczestnicy Warsztatów biorą udział w zajęciach prowadzonych w ośmiu pracowniach: rzemiosła, rękodzieła artystycznego, komputerowo-fotograficznej, gospodarstwa domowego, krawiecko-dziewiarskiej, terapii pedagogicznej, plastycznej oraz ceramicznej.

Dzięki uprzejmości Pracowników, my również wzięliśmy udział w różnych warsztatach: wyrabialiśmy glinę i lepiliśmy z niej różne kształty, naczynia, malowaliśmy świąteczne ozdoby, zobaczyliśmy jak dzięki ploterowi w pracowni stolarskiej powstają różne cuda. Panowała tam bardzo miła atmosfera i przyjemny nastrój, że nie chcieliśmy wyjeżdżać.