Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

konkurs logicznego myślenia - wyniki

1 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Przystąpiło do niego 33 uczniów klas II – VIII. Zmagali się oni z testowymi zadaniami logicznymi, łamigłówkami i rebusami matematycznymi w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – VI oraz klasy VII – VIII. 

Najlepszy wynik w kategorii klas I – III, w której wzięło udział 3141 uczestników z całej Polski, w naszej szkole osiągnęli:

  • Adam Warguła (kl. III) – 23 miejsce w kraju
  • Mikołaj Piochacz (kl. II) – 26 miejsce w kraju

Najlepszy wynik w kategorii klas IV – VI, w której wzięło udział 4237 uczestników z całej Polski, w naszej szkole osiągnął:

  • Szymon Michalski (kl. IV) – 18 miejsce w kraju

Najlepszy wynik w kategorii klas VII – VIII, w której wzięło udział 2606 uczestników z całej Polski, w naszej szkole osiągnęli:

  • Zuzanna Bondecka (kl. VII) – 31 miejsce w kraju
  • Kacper Kasprzyk (kl. VIII) – 31 miejsce w kraju

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom, ponieważ wszyscy uczniowie naszej szkoły znaleźli się w pierwszej pięćdziesiątce według rankingu utworzonego przez Centrum Edukacji Szkolnej – organizatora konkursu.