Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces uczniów klasy II

Uczniowie klasy II wraz z wychowawcą – panią Anną Duszką wzięli udział w konkursie organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Chodzieży. Konkurs został zorganizowany w ramach programu profilaktycznego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy plastycznej, dotyczącej podstawowych zasad bezpieczeństwa.  Plakat przygotowany przez uczniów naszej szkoły wywarł na jury największe wrażenie i zostali oni zwycięzcami konkursu na etapie powiatowym.

Pracę przesłano do etapu wojewódzkiego.  W ramach konkursu drugoklasiści wystąpili również w spocie promującym zasady bezpieczeństwa. Film powstał pod czujnym okiem pani Anny Duszki oraz pani Izabeli Turostowskiej. Dzieci, świetnie się bawiły, jednocześnie utrwalając sobie elementarne zasady bezpiecznych zachowań.