Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

konkurs języka polskiego "złota żabka"

16 marca Eliza Burzyńska reprezentowała naszą szkołę w II etapie konkursu "Złota Żabka" w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego, który odbył się w Swarzędzu. Mogli brać w nim udział uczniowie klas szóstych i siódmych szkół podstawowych w województwie wielkopolskim.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Edukacji Społecznej EKOS, Konkurs jest formą pracy z uczniem zdolnym i ambitnym, łączących wiedzę z umiejętnością niestereotypowego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań problemów. Udział w Konkursie wymaga też od jego uczestników opanowania umiejętności posłużenia się internetowymi formami wyszukiwania informacji i kontaktowania się z organizatorem. Trzymamy kciuki za Elizę, która musiała zmierzyć się z testem pełnym zawiłości naszego języka ojczystego.