Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. W związku z reformą oświaty, po raz pierwszy od kilku lat, murów naszej szkoły nie opuścili absolwenci.  We wrześniu będą oni kontynuować naukę w klasie VII.

Podczas apelu pani dyrektor podsumowała mijający rok szkolny. Najpilniejsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz stypendia naukowe.  Tytuł najlepszej uczennicy zdobyła Amelia Stawowa z klasy V, która uzyskała średnią ocen 5,25 oraz wzorowe zachowanie. Każda klasa, wraz z wychowawcą, przygotowała krótkie wystąpienie: piosenki i wiersze o upragnionych wakacjach. Pożegnaliśmy również panią Marię Piotr, która odchodziła na emeryturę. I wreszcie, kiedy zabrzmiał ostatni dzwonek, w radosnych nastrojach opuściliśmy szkołę. Rozpoczęły się wakacje!