Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolny Dzień Zdrowego Odżywiania

Dnia 7 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Szkolny Dzień Zdrowego Odżywiania. Inicjatorem imprezy była pani pedagog Karolina Binkowska.

Poniżej zamieszczamy link do filmu z zumby.

https://youtu.be/07S8Ld5aBec  

Dzień rozpoczęliśmy na hali sportowej, tańcząc zumbę pod okiem trenera – pana Tomasza Matza. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali zdrowe kanapki i sałatki, które ze smakiem wspólnie zjedliśmy na świeżym powietrzu. Uczniowie wzięli również udział w spotkaniu z dietetykiem – panią Joanną Ciamciak i ratownikiem medycznym panem Stanisławem Jaroszem, którzy opowiadali o zdrowych nawykach żywieniowych i wpływie odżywiania na nasze życie. Na zakończenie dzieci uczestniczyły w konkursie dotyczącym zdrowego odżywiania. Wszyscy byli aktywni i bardzo zadowoleni z udziału w Dniu Zdrowego Odżywiania. Serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi Matz, pani Joannie Ciamciak, panu Stanisławowi Jaroszowi za przeprowadzone zajęcia, Gminie Budzyń, Państwu Paulinie i Danielowi Bondeckim, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Czarnkowie, firmie PHU Jarko za ufundowanie nagród rzeczowych oraz warzyw i owoców oraz wszelką okazaną pomoc.