Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kręcimy clip!

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielką języka niemieckiego panią Magdaleną Thom wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN pt. „DaF-Kenner drehen einen Clip”. Konkurs polegał na nakręceniu clipu do wybranej piosenki niemieckojęzycznej. Kilkoro uczniów z klas IIa, II b i III wzięło udział w nagraniu clipu do piosenki „Im laden”, która opowiada o tym, jak dzieci robią zakupy w  sklepie.

Dzięki uprzejmości  pani Ewy Lubańskiej i pań ekspedientek, filmik do naszej piosenki mogliśmy nakręcić w sklepie spożywczym w Wyszynach. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować  za umożliwienie nam nakręcenia clipu w realnych warunkach. Dziękujemy!!! Udział w tym przedsięwzięciu był dla nas wszystkich świetną zabawą i wspaniałym doświadczeniem.