Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

23 czerwca odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. W związku z reformą oświaty, po raz pierwszy od kilku lat, murów naszej szkoły nie opuścili absolwenci.  We wrześniu będą oni kontynuować naukę w klasie VII.

22 czerwca odbył się apel, podczas którego zostały wręczone dyplomy i nagrody za udział w konkursach, pracę na rzecz szkoły, pracę w aktywie bibliotecznym, wolontariacie i zawodach sportowych.

Tuż przed wakacjami uczniowie naszej szkoły spotkali się z ratownikiem i odbyli pogadankę na temat bezpieczeństwa. Pan Krzysztof Majewski mówił o tym, jak bezpiecznie spędzić wolny czas latem.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

8.00 - uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego

9.30 - rozpoczęcie odwozów

Plan dnia - 22 czerwca 2017 r.

8.15 - msza św. w kościele parafialnym w Wyszynach

8.55 - powrót do szkoły

9.00 - zajęcia pt. "Bezpieczne wakacje"

9.30 - czas z wychowawcą

10.30 - rozpoczęcie odwozów

13 czerwca uczniowie klas IV - VI wzięli udział w spotkaniu z lokalną malarką - panią Marią Jabłońską. Spotkanie odbyło się w ramach organizowanego przez panią Marię Ganclerz - dyrektora Biblioteki Publicznej w Budzyniu,  "Lata artystycznego", imprezy kulturalno - edukacyjnej, promującej artystów i ich twórczość.

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Pierwszą niespodzianką był występ rodziców uczniów klasy II b, którzy przygotowali inscenizację "Rzepki" J. Tuwima. Kolejnym punktem było rozstrzygnięcie konkursu literackiego "Zdrowie wierszem pisane", organizowanego przez panie Karolinę Binkowską i Izabelę Turostowską,  który był jednym z działań podejmowanych w naszej szkole w ramach edukacji prozdrowotnej.

Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2016/2017

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego. 

Jak co roku w naszej szkole ostatni dzień przed zakończeniem roku szkolnego jest dniem podsumowania pracy naszych uczniów, jest to dzień nagród i wyróżnień. Uczniowie na forum szkoły otrzymują nagrody za osiągnięcia w konkursach szkolnych, powiatowych, wojewódzkich, z różnych dziedzin wiedzy.

Klasa IV i klasa V na wspólnym pikniku.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy VI brali udział w projekcie edukacyjnym pt. „Sport to zdrowie”, którego inicjatorem była pani Magdalena Thom. Na języku polskim, języku niemieckim, matematyce oraz innych lekcjach uczniowie realizowali tematy związane ze sportem i zdrowiem. 

Dnia 22 czerwca uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą zwiedzali stolicę wielkopolski. Najpierw wszyscy uczestnicy wycieczki przeszli standardową procedurę odprawy w  Porcie Lotniczym Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, w ramach programu edukacyjno-poznawczego dla dzieci i młodzieży „POZnaj Ławicę”.

Organizacja odwozów dnia 23 czerwca 2016 r. (czwartek)

Odwozy rozpoczną się o godzinie 11.30

11.30 - PKS, Gimbus (Prosna)

11.40 - Gimbus (Bukowiec, Nowa Wieś Wyszyńska, Wyszynki)

Organizacja odwozów dnia 24 czerwca 2016 r. (piatek)

Odwozy rozpoczną się o godzinie 10.30

10.30 - PKS, Gimbus

W dniach 16.06. - 17.06.2016 r. uczniowie naszej szkoły zwiedzali Warszawę.

Informujemy o następujących zmianach w odwozach:

Czwartek (16.06.2016 r.) - 12.30 PKS oraz Gimbus (Prosna); 12.45 Gimbus (Bukowiec, Nowa Wieś Wyszyńska, Wyszynki)

Piątek (17.06.2016 r.) - 11.45 PKS oraz Gimbus (Bukowiec, Nowa Wieś Wyszyńska, Wyszynki); 12.10 Gimbus (Prosna)

Dnia 7 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Szkolny Dzień Zdrowego Odżywiania. Inicjatorem imprezy była pani pedagog Karolina Binkowska.

Poniżej zamieszczamy link do filmu z zumby.

https://youtu.be/07S8Ld5aBec  

Dnia 6 czerwca podczas wycieczki szkolnej uczniowie z klas II a, II b, V wraz z piratami odbyli wyprawę w poszukiwaniu skarbów.

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Szkolny Dzień Języków Obcych.

Dnia 31 czerwca 2016 roku klasy Ia i Ib wybrały się na wycieczkę do Alpakolandu. Dzieci miały możliwość poznać życie alpaków a także głaskać i karmić te niezwykle łagodne zwierzęta.

WYPRAWKA 2015

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników.

1 01

Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy efektywnego, radosnego i bezpiecznego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. Do zobaczenia na rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016!

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Dnia 26 czerwca pożegnaliśmy 25 absolwentów Szkoły Podstawowej w Wyszynach i rozpoczęliśy wakacje.

Piknik klasy II

Dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów klasy II, w ostatnim tygodniu czerwca odbył się klasowy piknik rodzinny, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

Artystyczny Kogel - Mogel

Dnia 23 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbył sie koncert, który przeniósł  nas w lata 20 i 30 - te ubiegłego wieku. Mogliśmy posłuchac piosenek z tego czasu, śpiewanych przy akompaniamencie akoredeonu guzikowego.

Powiatowy Turniej Prewencji w Szamocinie

Szkołę Podstawową w Wyszynach reprezentowali uczniowie z klasy V i VI. Rywalizowali oni z innymi szkołami w konkurencjach rowerowych, strzałach z wiatrówki, strzałach do kosza i na bramkę. Nasi uczniowie zajęli III miejsce!

Rajd rowerowy klasy V

11 czerwca 2015 r. uczniowie klasy V wraz z wychowawcą panią Magdaleną Olczak i opiekunami wyjechała na rajd rowerowy do Ndleśnictwa Sarbia. Pogoda sprzyjała, więc pokonanie 20 - kilometrowej trasy nie sprawiło uczniom trudności.

Rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy o Berlinie

Konkurs dotyczący wiedzy o Berlinie poprzedził wycieczkę szkolną, która odbyła się w dniach 28-29 maja.

Wyniki konkursu ortograficznego

Dnia 1 czerwca 2015 r. pani Magdalena Olczak ogosiła wyniki konkursu ortograficznego dla uczniów klas IV - VI.

Pasowanie na czytelnika

Dnia 1 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbyło się pasowanie uczniów klas I na czytelników biblioteki szkolnej.

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej w Wyszynach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Miało ono szczególny charakter, ponieważ oprócz uczniów klasy VI, żegnaliśmy również odchodzącego na emeryturę dyrektora szkoły - panią Ewę Urbańczyk.

Z wizytą w Kłodawie i Gnieźnie

Dnia 10 czerwca 2014 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach zwiedzali Kopalnię Soli Kłodawa, maszerując najgłębszą na świecie podziemną trasą turystyczną, znajdującą się na poziomie 600 metrów pod ziemią.

Spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych

Uczniowie klasy II i III wraz z wychowawcami poznawali tajniki pracy strażaków, policjantów i leśników.