Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs z języka angielskiego

Wyniki konkursu z języka angielskiego  

                            1 01

Wyniki konkursu ZUCH z języka angielskiego

W dniu 18 marca 2014r. w naszej szkole odbył się ogólnopolski Konkurs Zuch z języka angielskiego dla klas I-III pod patronatem Centrum Edukacji Szkolnej, a którego szkolnym koordynatorem była pani Joanna Polcyn, nauczyciel języka angielskiego. W Konkursie wzięło udział łącznie 15 uczniów naszej szkoły: z klasy I- 3 uczniów, z klasy II- 10 uczniów, z klasy III- 2 uczniów. Treść sprawdzianów konkursu sprawdzała znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Wśród uczniów naszej szkoły, którzy zgłosili się do udziału w Konkursie znaleźli się tacy, którzy zajęli w nim bardzo wysokie i wysokie miejsca. Najlepiej wypadli zajmując następujące miejsca w ogólnopolskiej klasyfikacji:

Mateusz Poznań kl. III miejsce 39
Eliza Burzyńska kl. II miejsce 46
Zuzanna Bondecka kl.II miejsce 68
Patrycja Gibas kl.I miejsce 69

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach z języka angielskiego. Nagrody dla najlepszych oraz dyplomy uznania dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w Konkursie zostaną wręczone 27 maja br. podczas obchodów Dnia Języków Obcych w naszej szkole.