Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolorowe boiska - konkurs

"Kolorowe boiska ... czyli Szkolna Pierwsza Liga"

Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę!!!

1 01 2

Walczymy wspólnie o budowę boiska sportowego!!! Liczy się każdy głos!!!

www.koloroweboiska.pl

Szkoła Podstawowa w Wyszynach bierze udział w konkursie „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga", którego organizatorem jest Laboratorium Komunikacji Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-614), przy ul. Święcickiego 14. Głosowanie internautów w serwisie www.koloroweboiska.pl. rozpoczyna się 25 maja i potrwa do 19 czerwca.

Do finału przejdą te szkoły, które zdobędą najwięcej głosów w swojej grupie. Nagrodą w konkursie jest budowa zewnętrznego boiska sportowego. Dlatego prosimy wszystkich o głosy!

Aby zagłosować należy wejść na stronę www.koloroweboiska.pl, następnie wybrac kafelek z napisem GŁOSUJ, następnie GALERIA, odnaleźć film Szkoła Podstawowa pt. "Ćwicz z nami kolorowo" i zagłosować. Należy podać imię, adres e-mali, wpisać kod z obrazka, a następnie aktywować głos klikając na link przesłany na podany adres e-mail.