Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynach z dużym zaangażowaniem przygotowali Szlachetną Paczkę. Chcieli w ten sposób pomoc trzyosobowej rodzinie z okolic Piły.

W akcji zebrano m.in. produkty spożywcze, chemię, kosmetyki, a także wiele ubrań. Najbardziej cieszymy się z tego, że udało nam się zakupić wymarzone prezenty dla dwójki dzieci. W tym roku dostaną pod choinkę helikopter i wóz policyjny. Ogólnie zebrano produktów o wartości około 1700 zł. Warto zauważyć, że w akcję zaangażowały się zarówno dzieci , jak i rodzice oraz nauczyciele i pracownicy szkoły a także osoby prywatne. Czasem tak niewiele trzeba, by spełnić czyjeś sny, a takie akcje uczą wrażliwości na drugiego człowieka. Koordynatorem akcji była pedagog szkolny – Karolina Binkowska. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

 

1 04

 

1 06

 

1 02

 

1 01